Oferta opis

Ogrodzenia betonowe pełne

shadow

OGRODZENIA BETONOWE PEŁNE to niezwykle szybki, wygodny i relatywnie niedrogi sposób na ogrodzenie zarówno prywatnych posesji, działek rekreacyjnych, a także placów czy firm.

Szeroka oferta wzornictwa daje dużą możliwość dowolnego komponowania zestawów.

 

Montaż ogrodzenia betonowego pełnego wokół prywatnych posesji, działek rekreacyjnych, boisk czy centrów sportowych to gwarancja intymności, estetyki ale i bezpieczeństwa.

Ogrodzenia takie składa się z segmentów, które można dowolnie dobierać, dopasowując je do potrzeb, stylu domu i otoczenia.

 

Ogrodzenia betonowe są bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, a także na działanie warunków atmosferycznych.

Produkowane przez nas elementy betonowe z zastosowaniem odpowiedniego zadaszenia wykorzystywane są do budowy garaży, wiat, czy przydomowych drewutni.

 

Ze względu na dużą wysokość (do 3,00 m) i znaczną grubość oferowane ogrodzenie betonowe w wielu przypadkach spełniają także rolę ekranów dźwiękoszczelnych przy posesjach znajdujących się w bliskim sąsiedztwie głównych arterii, dróg szybkiego ruchu czy hałaśliwych dróg przejazdowych.

Ogrodzenia betonowe ażurowe

shadow

OGRODZENIA BETONOWE AŻUROWE to niezwykle szybki, wygodny i relatywnie niedrogi sposób na ogrodzenie zarówno prywatnych posesji, działek rekreacyjnych, ogródków warzywnych czy kwiatowych. Montaż ażurowego ogrodzenie betonowego to nie tylko gwarancja estetyki, ale i dobry sposób na zapewnienia dużej ilości nasłonecznienia i widoczności.

 

Ogrodzenia takie składa się z segmentów, które można dowolnie dobierać, dopasowując je do potrzeb, stylu domu i otoczenia. Szeroka oferta wzornictwa ażurowego daje dużą możliwość dowolnego komponowania zestawów.

 

Ogrodzenia betonowe ażurowe, z uwagi na fakt, że zastosowane w nich zbrojenie półstalowe dopasowywane jest do indywidualnego wzornictwa są bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, a także na działanie warunków atmosferycznych.

Podmurówka betonowa

shadow

Posiadamy w ofercie kilka bardzo atrakcyjnych płyt stanowiących PODMURÓWKI w wielu różnych wymiarach, cenach, strukturach.

 

Płyty betonowa o wysokości 25 cm wysokości x 200 cm długości x grubość 4 cm zarówno w wielu strukturach jak i gładka obustronnie.

 

Płyta betonowa o wysokości 30 cm wysokości x 250 cm długości x grubość 5 cm ze strukturą cegły klinkierowej obramowana ramką.

 

Płyta o wysokości 50 cm x 200 cm długości x grubość 4 cm płyta występująca w wielu wzorach i strukturach.

 

Nowością są płyty betonowe w trzech wzorach stanowiące całość z łącznikiem lub ze słupkiem ozdobnym na dowolną wysokość.

 

Płyty występują w 3 – ech różnych wysokościach od 25 do 30 cm, około 6 – 7 cm grubości z możliwością jej regulowania.

 

Posiadają atrakcyjną obustronnie strukturę (kamień łupany, cegła klinkier lub obustronnie gładka, możliwa jest regulacja długości w przypadku płyty obustronnie gładkiej występującej również z łącznikiem gładkim.

powered by
obrazek